Përmbysje spektakolare, Laçi i jep leksion Vllaznisë në “Loro Boriçi”

Laçi shkëlqen sërish dhe ka arritur që të përmbysë Vllazninë në shtëpi, në një ndeshje mjaft të bukur. Mes shumë rastesh dhe golash, kurbinasit kanë arritur që të marrin 3 pikë me shumë vlerë, duke fituar 2-1. Ishin vendasit që fillimisht kanë arritur që të shënojnë me anë të Hasanit, gol mjaft i bukur,  megjithatëVazhdoni leximin “Përmbysje spektakolare, Laçi i jep leksion Vllaznisë në “Loro Boriçi””