Telegrafikisht

Sondazh. Cili prej kandidateve do të punonte më shumë për Kurbinin?

Publicitet

kontakt : kurbinalbania@hotmail.com

1 Comment on Sondazh. Cili prej kandidateve do të punonte më shumë për Kurbinin?

  1. Endri Dodaj // 23/03/2021 te 13:59 // Përgjigjuni

    Kurbini ka qene, eshte, dhe do te jete vetem i blu.
    #ShqiperiaFiton ✌️

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: