Telegrafikisht

09/01/2021

Laçi fiton pa vështirësi, Kukësi pëson humbjen e tretë radhazi.

Laçi ka mposhtur pa shumë vështirësi Kukësin teksa në shtëpinë e tyre shënuan tre herë në portën e verilindorëve ndërsa pësuan vetëm një herë. Kurbinasit e trajnerit Shpëtim Duro shfrytëzuan më së miri rastet e shfaqura dhe gjetën golin e parë falë një ishi të sfidës si Emiliano Musta. Ndërkohë, teksa po pritej që pjesa e parë të mbyllej me rezultatin 1-0, [ Lexo më shumë...]

0 Comments