Laçi mund me vështirësi Flamurtarin dhe vazhdon këmbënguljen për një vend në kupat e Europes

Laçi ka arritur të fitojë me shumë vështirësi në shtëpi ndaj Flamurtarit. Vlonjatët kanë luajtur fort dhe i kanë krijuar vështirësi të mëdha vendasve. Ndeshja ka nisur keq për miqtë, pasi në minutën e 22-të braziliani Oliveira u ndëshkua me karton të kuq pas një ndërhyrje të rëndë në mesfushë. Pas kësaj, u mendua seVazhdoni leximin “Laçi mund me vështirësi Flamurtarin dhe vazhdon këmbënguljen për një vend në kupat e Europes”