Telegrafikisht

Shkurt 2020

Laçi fiton minimalisht ndaj Skënderbeut dhe ngjitet në vendin e tretë. Cungu: Fitorja ishte detyrë

Laçi ka arritur të fitojë minimalisht një ndeshje shumë të vështirë në shtëpi ndaj Skënderbeut me golin e Xhixhës në minutën e 52. Pas ndeshjes është prononcuar trajneri i Laçit, Armando Cungu. Tekniku i bardhezinjve e cilëson si detyrë fitoren dhe pohon se ekipi pati vështirësi ndaj një kundërshtari që i kushtoi rëndësi pjesës difensive. Në lidhje me rastin e [ Lexo më shumë...]

0 Comments