Telegrafikisht

03/10/2018

Laçi vazhdon të jetë i pathyeshëm, mund dhe parakalon Flamurtarin

Mbyllet gjithçka në Laç, aty ku vendasit i janë falur golit të Eglentin Gjonit të shënuar në minutën e 59-të. Një ndeshje me raste nga të dyja anët, por në fund ishin bardhezinjtë ata që festuan dhe tanimë shkojnë në kuotën e 13 pikëve. PJESA E PARË – Në Laç nuk pati gola në 45 minutat e para, por të dyja ekipet u munduan ta gjejnë rrugën e rrjetës. Rasti më i [ Lexo më shumë...]

0 Comments