Telegrafikisht

29/09/2018

Surprizë në Kamëz, Shtubina i jep tre pikët Laçit në shtesë

Golat në minutat e fundit janë kthyer në normalitet për skuadrën e Laçit në këtë kampionat dhe ajo falë tyre ka arritur të marrë një tjetër rezultat të rëndësishëm. Sot, tre pikët kanë ardhur në një fushë të vështirë si ajo e Kamzës, ku Shtubina ka qenë ai që ka gjetur golin në ekstremin e ndeshjes. Në një ndeshje ku Kamza ka luajtur më mirë dhe ka kërkuar më [ Lexo më shumë...]

0 Comments