Telegrafikisht

23/09/2018

Nuk ka fitues në “Redi Maloku”, Kastrioti dhe Laçi ndajnë nga një pikë

Kastrioti dhe Laçi kanë ndarë nga një pikë në takimin e vlefshëm për javën e pestë të Kategorisë Superiore. Takimi i luajtur në “Redi Maloku” ka pasur brenda gjithçka, duke përfshirë golat, kartonët e kuq apo edhe nervozizmin por ka munguar fituesi. Në minutën e 47, Çela është larguar me karton të kuq, ndërsa Najdenov nga Laçi është larguar në minutën e 65. Kur [ Lexo më shumë...]

0 Comments