Telegrafikisht

25/08/2018

Laçi mund Luftëtarin, Përmbysje në minutën e 95

Tre pikë të artë për Laçin. Kurbinasit mundën 2-1 Luftëtarin dhe ia arritën këtij qëllimi me një gol të shënuar në minutat shtesë nga Eglentin Gjoni. Bluzinjtë u shfaqën mirë në pjesën e parë dhe Shkurtaj e Ymeraj ishin një rrezik konstant. Në fundin e pjesës së parë ishte Shkurtaj ai që pas një kundërsulmi i vetëm me Selmanin  nuk gaboi. 0-1 u mbyll pjesa e parë [ Lexo më shumë...]

0 Comments