Telegrafikisht

19/08/2018

Kukësi – Laçi përfundon në barazim, ndajnë nga një pikë

Kukësi dhe Laçi kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen e tyre të parë në Kategorinë Superiore. Ndeshja e luajtur në stadiumin “Elbasan Arena”, është mbyllur në barazim 1-1, ku të dyja skuadrat kanë pasur raste për të shënuar edhe golin e fitores. Të parët në avantazh, kaluan verilindorët me anë të Uilliamit me kokë, por ka qenë Lushkja ai i cili po me kokë ka arritur [ Lexo më shumë...]

0 Comments