Laçi i thotë lamtumirë Europës, humb dhe në shtëpi

Laçi nuk ka arritur që të përmbysë rezultatin e ndeshjes së parë 3-0 ndaj Moldes, madje duke pësuar një disfatë 0-2 edhe në shtëpi kundër norvegjezëve. Takimi është dominuar nga miqtë, të cilët nuk kanë lejuar kurbinasit në asnjë moment që të diskutojnë kualifikimin e tyre. Golat e shënuar në fundin e pjesës së parëVazhdoni leximin “Laçi i thotë lamtumirë Europës, humb dhe në shtëpi”