Telegrafikisht

17/06/2018

Pas Argjentines , dështon dhe Gjermania Kampione

  Gjermania është mundur në ndeshjen e parë të Kupës së Botës nga Meksika me rezultatin e ngushtë 0-1, duke e nisur kështu botërorin në mënyrën më të keqe të mundshme. Përveç rezultatit, Gjermani ka zhvilluar edhe një lojë tepër zhgënjyese, duke rrezikuar shumë pak herë portën e Meksikës dhe në ato raste, portieri Oçoa ka arritur të jetë i gatshëm. Nga ana [ Lexo më shumë...]

0 Comments