Telegrafikisht

01/06/2018

Mezani tregon arsyet e largimit: Suksese Laçit, ju jam gjithmonë mirënjohës!

Pas vendimit për t’u larguar nga Laçi, trajneri Gentian Mezani ka postuar një status në faqen e tij në facebook, ku bën të ditura arsyet e largimit dhe njëkohësisht shpreh mirënjohjen e tij për të gjithë ata që e ndihmuan të punonte në Laç, duke nisur nga presidenti Laska. Ja çfarë shkruan trajneri Mezani në facebook: Aventurës time te Laçi i erdhi fundi. Për arsye [ Lexo më shumë...]

0 Comments