Telegrafikisht

23/05/2018

Laçi nuk fal as ndaj Teutës, 4 gola për të siguruar vendin e katërt në renditje

Laçi arriti një fitore të thellë 4-2 ndaj Teutës, dhe me këtë tre pikësh arriti të siguronte vendin e katërt në renditje, pozicion ky që e kualifikon direkt ne kupat e Europes pavarsisht si do perfundojë ndeshja e kupës. Teuta luajti këtë sfidë më shumë për statistikë, pasi e kishte siguruar mbijetesën 2 javë para përfundimit të kampionatit.     Laçi-Teuta 4-2 [ Lexo më shumë...]

0 Comments