Telegrafikisht

05/05/2018

“Bomba” e Dajës pas humbjes ndaj Laçit: Do të rishikoj pozicionin, ndoshta diçka nuk shkon mes meje e lojtarëve

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, ka lëshuar një mesazh të qartë se mund t’i japë lamtumirën korçarëve. Në “Gol pas Goli”, ai ka shpjeguar se mban përgjegjësi dhe do të rishikojë pozitat e tij në drejtimin e skuadrës. Për ndeshjen e sotme “Kemi bërë gjithçka mirë në pjesën e parë, përveç momentit të fundit që pësuam gol. Të dy ndërrimet e detyruara të [ Lexo më shumë...]

0 Comments

Laçi përmbys Skënderbeun dhe rikthehet te fitorja

  Laçi ka marrë një fitore mjaft të rëndësishme në javën e 32-të të Superiores, teksa kurbinasit kanë mundur Skënderbeun me rezultatin 3-2. Ky rezultat mund të quhet surprizues, pasi përtej formës së ekipeve në këtë sezon, Soue i ka dhuruar avantazhin e dy golave korçarëve, që nuk arritën ta mbanin deri në fundin e këtij takimi. Trajneri Mezani, në mungesë të [ Lexo më shumë...]

0 Comments