Telegrafikisht

29/04/2018

Gjithçka vendoset nga një penallti dhe karton i kuq, Laçi nuk ja del ndaj Vllaznisë.

Vllaznia ia doli të fitojë një sfidë jetikë, në ndeshjen e javës së 31-të në Kategorinë Superiore përballë Laçit. Ekipi i Gjokës fitoi minimalisht 1-0, me një gol të Sukajt me penallti që në minutën e 7-të. Ishte Lika që fitoi 11-metërshin, pasi goditi, por Sefgjinaj kapi topin me dorë në vijën fatale, i cili u ndëshkua direkt edhe me të kuq. Më pas, në pjesën e [ Lexo më shumë...]

0 Comments