Pas duelit të tensionuar në Kupë , Laçi dhe Kukësi ndahen në “paqe” 

Është mbyllur në barazim 0-0, sfida e vlefshme për javën e 30-të të Kategorisë Superiore mes Laçit dhe Kukësit. Pas përballjes në Kupë ku triumfuan kurbinasit, skuadrat u ndeshën sërish në takimin që nuk prodhoi gola.   Një lojë e luftuar dhe me shumë raste shënimi por pa finalizim, kjo edhe për shkak të formësVazhdoni leximin “Pas duelit të tensionuar në Kupë , Laçi dhe Kukësi ndahen në “paqe” “