Laçi pëson një tjetër disfatë, humb betejen dhe ndaj Luftëtarit

Pas humbjes një javë më parë në shtëpi ndaj Partizanit skuadra e Laçit nuk arriti dot të marrë një rezultat pozitiv as sot në transfertë perballë Luftëtarit. Luftëtari mori një tre pikësh me shumë vlera përballë Laçit, një ekipi direkt për luftën për një vend në Europë. Gjirokastritët fituan në shtëpi përballë kurbinasve, me rezultatinVazhdoni leximin “Laçi pëson një tjetër disfatë, humb betejen dhe ndaj Luftëtarit”