Hidhet shorti.Përcaktohen qiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë.

download (1)

Skënderbeu-Flamurtari dhe Laçi-Kukësi janë këto dy çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë. Në zyrat e Federatës Shqiptare të futbollit u hodh shorti i 1/2-ave që përcaktoi dy përballje shumë interesante dhe shumë të rivalizuara gjatë këtyre viteve të fundit në futbollin shqiptar. Skënderbeu dhe Laçi do t’i luajnë në shtëpi ndeshjet e para të cilat do të zhvillohen në datën 5 prill, ndërsa ato të kthimit të cilat do të luhen respektivisht në Vlorë dhe Kukës do të luhen më 18 prill.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: