Aksident në Milot/ Hashashi me borën përzihen në asfalt

audi.png

Policia shkoi në vendin e ngjarjes, pasi u njoftua për aksident, por e gjeti asfaltin të mbushur me hashash. Audi u përplas me nje tjeter makine dhe me barrierat mbrojtëse të rruges e me pas droga qe transportonte u perhap ne rruge. Aksidenti ka ndodhur gjate nates ne Milot dhe dyshohet se eshte shkaktuar nga kushtet e keqija te motit. Ne mjet udhetonin dy persona, ndersa në bagazh policia gjeti edhe lëndën narkotike të futur në disa thasë. Policia ka shoqëruar për të marrë në pyetje drejtuesin e autoveturës ku u gjet lënda narkotike, ndërsa ka shpallur në kërkim edhe personin që e shoqëronte, por pa bërë të ditur identitetin e tij. Nga aksidenti, personat qe udhetonin ne dy mjetet kane marre demtime te lehta.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: