Telegrafikisht

Laç/ Grabitet një bankë e nivelit të dytë,policia në festën e fundvitit .

315097_m-1.jpg

Një bankë e nivelit të dytë është grabitur në qytetin e Laçit. Nga informacionet paraprake, dyshohet se banka është grabitur nga persona të maskuar dhe të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur menjëherë hetimet.

Ndërkohë, nuk dihet ende shuma e grabitur.

Publicitet

kontakt : kurbinalbania@hotmail.com

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: