Frutat dhe Perimet Që Ngjajnë Me Organet Njerëzore – Shiheni këtu

Po t’i hedhim një sy formës sonë trupore dhe formës së frutave dhe perimeve do të shohim një ngjashmëri befasuese që provon më së miri shprehjen e mësipërme. Për të mësuar më tepër mbi frutat dhe perimet që ngjasojnë me organet të cilave u bëjnë mirë, AgroWeb.org ju fton të shikoni shumë shkurt videon nëVazhdoni leximin “Frutat dhe Perimet Që Ngjajnë Me Organet Njerëzore – Shiheni këtu”

Laç/ Grabitet një bankë e nivelit të dytë,policia në festën e fundvitit .

Një bankë e nivelit të dytë është grabitur në qytetin e Laçit. Nga informacionet paraprake, dyshohet se banka është grabitur nga persona të maskuar dhe të armatosur. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur menjëherë hetimet. Ndërkohë, nuk dihet ende shuma e grabitur.