Telegrafikisht

10/12/2017

Laçi mrekullon, thyhet Skënderbeu

Mbyllet ndeshja në Laç mes vendasve dhe Skenderbeut dhe mund të themi që bardhezinjte kanë shkaktuar surprizen e javes në Superlige. Ndeshja ka perfunduar 1-0 në favor të kurbinasve që iu falen nje goli mjat te bukur te Uzunit në minuten e 47-te të ndeshjes. Ndeshja u karakterizua nga një ritem i larte ku rastet nuk munguan per të dy ekipet por duke hasur ne pritjet e Shehit dhe [ Lexo më shumë...]

0 Comments