Telegrafikisht

30/09/2017

Laçi nuk fal ! Fiton ndaj Vllaznise 2-0

Skuadra e Laçit ka vite që është bërë macje e zezë pë Vllazninë si në shtëpi ashtu dhe në transfertë. Pas dy humbjeve radhazi , në shtëpi ndaj Luftëtarit dhe në transferte ndaj skuadres së Kukësit sot ne jave e katërt të superliges ekipi kurbinas ka arritur një fitore me mjaft rëndësi. Ndërkohë për Vllazninë gjërat nuk po shkojnë aspak mirë. Katër ndeshje, një [ Lexo më shumë...]

0 Comments