Telegrafikisht

30/07/2017

Eklent Kaçi fiton edhe Kupën e Shqipërisë në Snooker

Ka përfunduar sot Kupa e Shqipërisë në Snooker dhe në fund ka triumfuar eklent Kaçi, që në finale ka mposhtur patriotin e tij Edmond Zaja. Arenc Norja e pësoi nga Eklent Kaçi në gjysmëfinale, ndërsa laçiani tjetër Zaja mundi Dorjan Maknorin. Në finale Kaçi u tregua më i zoti se Zaja dhe triumfoi me sete me rezultatin 3-1 dhe e bëri tijin trofeun e Kupës së Shqipërisë në [ Lexo më shumë...]

0 Comments