Telegrafikisht

05/02/2017

Rikthehet Laçi i dikurshem, mposhtet Tirana

Merkatoja e janarit, duke ofruar disa lojtare mjaft cilesore  ka dhene efektet e duhura ne skuadren e Lacit si dhe  nen drejtimin e trajnerit Sinella ekipi ka marre nje pamje tjeter si ne loje ashtu dhe ne rezultate. Pas fitores javen e shkuar me Korabin , barazimit ne fundjave me Skenderbeun per llogari te kupes se Shqiperise dhe sot Kurbinasit mposhtën 1-0 Tiranën duke e futur totalisht në [ Lexo më shumë...]

0 Comments