Telegrafikisht

28/01/2017

Laçi e nis mbarë vitin 2017

Afrimet e reja  ne skuader kane dhene rezultatin e duhur ,ne sfiden e pare te fazes se trete te superliges kunder Korabit te luajtur ne Elbasan Arena. Mjafton Regi Lushkja për t’i dhënë fitoren Laçit, që e nis me fitore vitin 2017 dhe shfaqet mjaft mirë në fushën e blertë. Në Elbasan ndeshja nisi me gol, kur Lushkja realizoi që në minutën e 3-të dhe më pas dibranët hidhen në [ Lexo më shumë...]

0 Comments