Telegrafikisht

22/12/2016

Tjeter humbje qe e fundos Laçin

Teuta ka arritur të marrë tre pikë me mjaft vlera në Laç, teksa për këtë ndeshje ka vendosur sulmuesi Andi Ribaj me dy golat e tij. Fieraku shënoi në pjesën e parë me penallti,ndërsa Laçi nuk arrin të barazojë dot me Akuinon nga penalltia. Ishte Moçka ai që arriti të presë gjuajtjen e brazilianit dhe pjesa e parë u mbyll 0-1. Në pjesën e dytë Ribaj shënon edhe një gol [ Lexo më shumë...]

0 Comments