Telegrafikisht

14/12/2016

Fitore jetike për Laçin

Skuadra kurbinase kete sezone ka patur paraqitjen me te dobet, mbase dhe nga niveli i skuadrave te tjera te cilat kane shume pak diference nga njera tjetra. Bruno Akuino është hero i Laçit me Vllazninë, teksa me golin e tij i dha fitoren kurbinasve. Luftë e fortë sportive në Laç mes vendasve dhe Vllaznisë, teksa loja është deri diku e barabartë, me epërsinë e lehtë të vendasve që [ Lexo më shumë...]

0 Comments