Telegrafikisht

30/10/2016

Teuta triumfon, Laçi “fundoset”

Eshte mbyllur sot faza e pare e super liges, Kurbinasit arriten nje tjeter rezultat zhgenjyes ne perballjen me Teuten ne stadiumin Niko Dovana. Teuta me Maganin është ndryshe, dhe këtë e tregoi që sot ndaj Laçit, skuadër të cilën e mundi me rezultatin 3-1. Durrsakët e nisën në sulm, dhe arritën ta zhbllokonin sfidën që në minutën e 12-të me anë të Artur Maganit. Tre minuta më [ Lexo më shumë...]

0 Comments