Telegrafikisht

17/10/2016

Laçi ka marre fitoren e pare ne transferte kunder Vllaznise

Laçi ka marre fitoren e pare ne transferte kunder skuadres se Vllaznise. Pas nje nisje jo te mire te kampionatit pasi deri ne javen e gjashte kishte grumbulluar vetem tre pike ( Tre barazime  dhe tre humbje). Ne javen e shtate Laçi befason Vllazninë duke e mundur në “Reshit Rusi” shkodranët me rezultatin 1-2. Shtubina kaloi i pari në avantazh vendasit por Laçi e përmbysi gjithçka me [ Lexo më shumë...]

0 Comments