Telegrafikisht

17/08/2016

Kalendari i ndeshjeve per kategorinë Superiore për sezonin 2016-2017

U hodh shorti i Kategorisë Superiore për sezonin 2016-2017. Edhe në këtë kampionat nuk do të ketë ndryshim formati. Në Kategorinë Superiore 2016-2017 do të ndeshen ndërmjet tyre në katër faza për 36 javë 10 skuadra të cilat janë: Flamurtari, Korabi, Kukësi, Laçi, Luftëtari, Partizani, Skënderbeu, Teuta, Tirana dhe Vllaznia. Java 1, 7 Shtator 2016   Korabi – Laçi [ Lexo më shumë...]

0 Comments