Telegrafikisht

26/07/2016

Lajme te mira nga kampi bardhezi ! Nis ringjallja…

Më në fund ka nisur gjallërimi laçian, por me nuancë “braziliane”, pasi timonieri i ri do të jetë një brazilian si dhe 5 futbollistë janë me origjinë nga ky shtet. Dje pasdite, në orën 18:30, në Qendrën Kombëtare Stërvitore në Kamëz ka startuar faza përgatitore e skuadrës kurbinase. 33 futbollistë ishin të pranishëm në këtë seancë stërvitore, ku vetëm 5 prej tyre [ Lexo më shumë...]

0 Comments